1m (3 kaki) MPO Perempuan Kepada MPO Perempuan 12 Serat OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Type B

1m (3 kaki) MPO Perempuan Kepada MPO Perempuan 12 Serat OM3 50/125 Multimode Trunk Cable, Type B

1m (3 kaki) MPO Perempuan ke MPO Perempuan 12 Serat OM3 50/125 Kabel Trim Multimode, Type B

Function

1m (3 kaki) MPO Perempuan ke MPO Perempuan 12 Serat OM3 50/125 Kabel Trim Multimode, Type B

Spesifikasi Produk

Penyambung A Wanita MPO (pinless) Penyambung B Wanita MPO (pinless)
Mod Serat OM3 50 / 125μm Panjang gelombang 850 / 1300nm
Jenis Poland UPC ke UPC Mini Bend Radius 30mm
Kerugian Insertion 0.35dB Max (0.15dB Typ.) Pulangan Rugi ≥20dB
Jaket OD 3.0mm Jaket kabel LSZH
Beban Tegangan Pemasangan 100 N Beban Tegangan Jangka Panjang 50 N
Suhu Penyimpanan -40 ° C hingga + 85 ° C Suhu Operasi -10 ° C hingga + 70 ° C


Memanfaatkan pengalaman dan kepakaran yang luas, SOPO terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar 1m (3 kaki) mpo wanita untuk mpo wanita 12 serat om3 50/125 kabel batang multimode, jenis b untuk produk berkualiti tinggi dan rendah dan sangat baik perkhidmatan. Sila bebas untuk membeli produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.
Hot Tags: 1m (3 kaki) mpo wanita untuk wanita mpo 12 serat om3 50/125 kabel batang multimode, jenis b pengeluar, kilang, dibuat di China, berkualiti, harga murah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop