1m (3 kaki) MTP Perempuan Kepada MTP Perempuan 12 Serat OM4 50/125 Multimode Trunk Cable, Type B

1m (3 kaki) MTP Perempuan Kepada MTP Perempuan 12 Serat OM4 50/125 Multimode Trunk Cable, Type B

1m (3 kaki) MTP Perempuan untuk MTP Perempuan 12 Serat OM4 50/125 Kabel Trim Multimode, Type B

Function

1m (3 kaki) MTP Perempuan untuk MTP Perempuan 12 Serat OM4 50/125 Kabel Trim Multimode, Type B

Spesifikasi Produk

Penyambung A MTP Perempuan (pinless) Penyambung B MTP Perempuan (pinless)
Mod Serat OM4 50 / 125μm Panjang gelombang 850 / 1300nm
Jenis Poland UPC ke UPC Radius Bend minimum 30mm
Kerugian Insertion 0.35dB Max (0.15dB Typ.) Pulangan Rugi ≥20dB
Atenuasi pada 850nm ≤2.3dB Atenuasi pada 1300nm ≤0.6dB
Jaket OD 3.0mm Jaket kabel LSZH
Beban Tegangan Pemasangan 100 N Beban Tegangan Jangka Panjang 50 N
Suhu Penyimpanan -40 ° C hingga + 85 ° C Suhu Operasi -10 ° C hingga + 70 ° C


Memanfaatkan pengalaman dan kepakaran yang luas, SOPO terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar 1m (3ft) mtp wanita untuk mtp wanita 12 serat om4 50/125 kabel batang multimode, jenis b untuk produk berkualiti tinggi dan rendah dan sangat baik perkhidmatan. Sila bebas untuk membeli produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.
Hot Tags: 1m (3ft) mtp wanita untuk mtp wanita 12 serat om4 50/125 kabel batang multimode, jenis b pengeluar, kilang, dibuat di China, berkualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop