Isolator Isolator dan optik gentian optik/1550nm atau 1330nm

Isolator Isolator dan optik gentian optik/1550nm atau 1330nm

Isolator satu peringkat adalah sejenis peranti pasif optik, fungsi asas untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang.

Function

1.Description/kawalan:

Isolator satu peringkat adalah sejenis peranti pasif optik, fungsi asas untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang.

2.Ciri-ciri:

Kehilangan rendah sisipan

pengasingan yang tinggi

Kehilangan pulangan yang tinggi

PDL rendah 

3.Aplikasi:

EDFA

Sistem ujian gentian optik

Sistem CATV

Sistem telekomunikasi

Rangkaian tanpa wayar

4.Spesifikasi:

Parameter

Gred P

Gred A

Operasi panjang gelombang yang berkuat(nm)

1310 atau 1550

Pengasingan @ Passband (dB)

≥40

≥38

Pengasingan (dB)

≥32

≥30

Sisipan kehilangan @ Passband (dB)

0.35

0.5

Kehilangan penyelitan (dB)

≤0.6

≤0.7

Kembali kerugian (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

<>

<>

JPM (ps)

0.2 (0.05 disediakan atas permintaan)

Julat panjang gelombang yang berkuat operasi (nm)

±15

(Suhu operasi)

-20~+ 70

(Suhu Menyimpan)

-40~+85

Jenis gentian

Corning SMF-28

Panjang gentian (m)

1 meter setiap hujung

PakejDimensi (mm)

5.5 × 30

Penyerahan Power(mW)

300

Nota-Nota:dalam lingkungan jalur-lebar keseluruhan23;

tanpa kehilangan penyambung, fusion splicer dan endface;

termasuk semua suhu jalur-lebar keseluruhan PDL.

 

5.Maklumat pesanan:

Jenis ISO

Operasi panjang gelombang yang berkuat

Gred

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung

SIS =Tunggal

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = istimewa

P = gred P

= Gred A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = istimewa

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL



Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar gentian optik isolator/optik isolator/1550nm atau 1330nm berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.
Hot Tags: gentian optik isolator/optik isolator/1550nm atau 1330nm pengeluar kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop