Satu, dua-peringkat-isolator Fiber optik Laser menandakan Mesin harga digunakan gentian optik Diod berdenyut produk dan

Satu, dua-peringkat-isolator Fiber optik Laser menandakan Mesin harga digunakan gentian optik Diod berdenyut produk dan

Satu peringkat Isolator 1. Keterangan: isolator satu peringkat adalah sejenis peranti pasif optik

Function

Peringkat satuIsolator

1Description/kawalan

Isolator satu peringkat adalah sejenis peranti pasif optik, fungsi asas untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang.

2Ciri-ciri

Kehilangan rendah sisipan

pengasingan yang tinggi

Kehilangan pulangan yang tinggi

PDL rendah

3Aplikasi

EDFA

Sistem ujian gentian optik

Sistem CATV

Sistem telekomunikasi

Rangkaian tanpa wayar

4Spesifikasi

Parameter

Gred P

Gred A

Operasi panjang gelombang yang berkuat(nm)

1310 atau 1550

Pengasingan @ Passband (dB)

≥40

≥38

Pengasingan (dB)

≥32

≥30

Sisipan kehilangan @ Passband (dB)

0.35

0.5

Kehilangan penyelitan (dB)

≤0.6

≤0.7

Kembali kerugian (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

JPM (ps)

0.2 (0.05 disediakan atas permintaan)

Julat panjang gelombang yang berkuat operasi (nm)

±15

(Suhu operasi)

-20 + 70

(Suhu Menyimpan)

-40 +85

Jenis gentian

Corning SMF-28

Panjang gentian (m)

1 meter setiap hujung

PakejDimensi (mm)

5.5×30

Penyerahan Power(mW)

300

Nota-Notawithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Maklumat pesanan:

Jenis ISO

Operasi panjang gelombang yang berkuat

Gred

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung

SIS =Tunggal

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = istimewa

P = gred P

= Gred A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = istimewa

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL

1Description/kawalan

Isolator dua peringkat adalah sejenis komponen optik, fungsi asas untuk menyedari isyarat optik pemindahan positif, dan menghalang cahaya belakang.

2Spesifikasi

Parameter

Gred P

Gred A

Operasi panjang gelombang yang berkuat(nm)

1310 atau 1550

Pengasingan @ Passband (dB)

≥55

≥53

Pengasingan (dB)

≥46

≥45

Sisipan kehilangan @ Passband (dB)

0.5

0.6

Kehilangan penyelitan (dB)

≤0.8

≤0.8

Kembali kerugian (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0.1

JPM (ps)

0.1 (0.05 disediakan atas permintaan)

Julat panjang gelombang yang berkuat operasi (nm)

±30

(Suhu operasi)

-20 + 70

(Suhu Menyimpan)

-40 +85

Jenis gentian

Corning SMF-28

Panjang gentian (m)

1 meter setiap hujung

PakejDimensi (mm)

5.5×30

Penyerahan Power(mW)

300

Nota-Notawithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Maklumat pesanan:

Jenis ISO

Operasi panjang gelombang yang berkuat

Gred

Jenis gentian

Panjang gentian

Penyambung

SIU =Dwi

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = istimewa

P = gred P

= Gred A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1.0 m
2 = 1.5 m
3 = 2.0 m
4 = istimewa

0 = tiada
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = PL


Berbekalkan pengalaman yang luas dan kepakaran, SOPO adalah terkenal sebagai salah satu pengeluar terbesar bagi menandakan harga mesin dan Diod digunakan gentian optik laser optik fiber satu, dua-peringkat-isolator berdenyut rasuk yang produk-produk berkualiti tinggi dan harga rendah produk dan perkhidmatan yang cemerlang. Harap bebas untuk membeli produk-produk murah yang dibuat di China dari kilang kami.

Hot Tags: tunggal, dwi-pentas-isolator serat optik laser menandakan harga mesin dan Diod digunakan gentian optik berdenyut pengeluar produk, kilang, dibuat di China, kualiti, harga rendah, murah
Barangan yang berkaitan
Hubungi Kami
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Alamat: Zon Industri JinDiDa, Langkou Industry Pak, Jalan Dalang, Daerah Baru Longhua, Shenzhen, China

Telefon: +86-755-23124132

Perkhidmatan Faks: 86-755-23774378

E-mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop